WhatsApp Canlı Destek Hattı
x

Kariyer

 / Kariyer

İşe Alım Süreci

İlanlarımıza yapılan tüm başvurular özenle incelenmekte; bu değerlendirmelerin ardından ilgili pozisyona ve GEOPLAS ailesine en uygun adaya ulaşılmaya çalışılmaktadır. Açık pozisyonlarımıza www.kariyer.net, Linkedin ve İşkur sayfalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca genel başvuru yapmak için info@geoplas.com.tr e-posta adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Firmamıza ait tüm sahalarda sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak; önleyici faaliyetler ile iş kazalarını en aza indirmek strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz kalifiye ve işe en uygun adayı istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinlik ve nitelikleri geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak, kalitemizi sürekli olarak iyileştirmek amacıyla çalışanlarımızın yönetime katılımını arttırmak,çalışan memnuniyeti ve aidiyet duygusu açısından fark yaratmaktır.


Açık Pozisyonlar

Açık pozisyonlarımızdaki tüm ilanları buradan görüntüleyebilir, online olarak başvurabilirsiniz.Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.