WhatsApp Canlı Destek Hattı
a

Hakkımızda

 / Kurumsal

Clearcat Hakkında

GEOCLAY MADENCİLİK, 2013 yılında işletme ruhsatını aldığı Bentonit ocaklarını 29 yıllık sanayicilik deneyimi ile harmanlayarak 2017 yılının ilk çeyreğinde yapmış olduğu yatırımlar ile işletmeye açmıştır.

Grup bünyesinde bulunan firmalarımız GEOPLAS ve GEOCARPET ile birlikte Ankara’nın Batı kısmındaki Başkent OSB’de, toplamda 60.000 m²lik fabrika alanında 1990 yılından itibaren üretim faliyetlerini gerçekleştirmektedir. Grup bünyesinde bulunan 350 kişilik deneyimli çalışan kadrosunun yanı sıra AR-GE çalışmalarını da üst düzeyde yürüten firmalarımız çalışmalarının gelecek nesillere faydalı olmasını kendisine ilke edinmiştir.

Madenimiz ve Fabrikamız

Geoclay Madencilik, Türkiye’nin sodyum ve karma bentonit yataklarını bulunduran illerinden biri olan Çankırı-Çerkeş bölgesinde 1.746 hektarlık açık maden ocağının ruhsatına sahiptir. Açık ocaklardan çıkartılan maden, Ankara'da bulunan üretim tesislerimize getirildikten sonra saatlik kapasitesi 6 ton olan tam otomasyonlu üretim hattındaki yolculuğuna başlar. Üretim süreci tamamlanan ürünlerin kalite kontrolü yapıldıktan sonra depo alanına sevkiyatı gerçekleşir.

Grup Şirketlerimiz

Consecte libero id faucibus nisl tincidu. Magna etiam tempor orci lobor faculs lorem ipsum.